Kwietniowa sesja Rady Powiatu za nami - Powiat Słubicki

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu, która odbyła się 30 kwietnia, radni rozpatrzyli sprawozdanie kierownika Nadzoru Wodnego w Kostrzynie nad Odrą z działań Wód Polskich podejmowanych na terenie powiatu słubickiego oraz sprawozdanie z działalności Zarządu Dróg Powiatowych w Słubicach w ubiegłym roku.

Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych w starostwie przedstawił sprawozdanie z realizacji w 2018 roku programu współpracy powiatu słubickiego z organizacjami pozarządowymi. Nie zabrakło raportu Komisji Rewizyjnej z kontroli działalności Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Rzepinie. Podjęto uchwały w sprawie m.in.: rozwiązania Zespołu Szkół Ekonomicznych w Ośnie Lubuskim oraz w sprawie przyjęcia rekomendacji dla oceny zasobów pomocy społecznej dla powiatu słubickiego za zeszły rok.

Retransmisja z sesji dostępna jest tutaj: