Kwietniowa sesja Rady Powiatu za nami - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu, która odbyła się 30 kwietnia, radni rozpatrzyli sprawozdanie kierownika Nadzoru Wodnego w Kostrzynie nad Odrą z działań Wód Polskich podejmowanych na terenie powiatu słubickiego oraz sprawozdanie z działalności Zarządu Dróg Powiatowych w Słubicach w ubiegłym roku.

Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych w starostwie przedstawił sprawozdanie z realizacji w 2018 roku programu współpracy powiatu słubickiego z organizacjami pozarządowymi. Nie zabrakło raportu Komisji Rewizyjnej z kontroli działalności Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Rzepinie. Podjęto uchwały w sprawie m.in.: rozwiązania Zespołu Szkół Ekonomicznych w Ośnie Lubuskim oraz w sprawie przyjęcia rekomendacji dla oceny zasobów pomocy społecznej dla powiatu słubickiego za zeszły rok.

Retransmisja z sesji dostępna jest tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=WvurLpz-E_g

Share