News - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

Aktualności

There is no translation available.

Lubuski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia i Urząd Statystyczny w Zielonej Górze realizują badanie dotyczące oceny jakości funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej w powiatach województwa lubuskiego. Instytucje te zwracają się do mieszkańców województwa lubuskiego z prośbą o wzięcie udziału w badaniu i wypełnienie poniższej ankiety. Pytania dotyczą opieki zdrowotnej (jakości, dostępności).

There is no translation available.

Kolejne posiedzenie Powiatowej Rady Seniorów odbędzie się 20 maja o godz.11.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Słubicach, przy ul. Piłsudskiego 20.

   W programie posiedzenia planowane są następujące punkty:

There is no translation available.

We współpracy ze Związekiem Powiatów Polskich powstał "Słowniczek Wyborczy - wybory do Parlamentu UE". Warto się z nim zapoznać, zanim ruszymy do urn. Publikacja dostępna jest tutaj:

pdfSlowniczek-i-kalendarz-wyborczy_OK.pdf699.52 KB

There is no translation available.

15 tysięcy metrów kwadratowych, supernowoczesne technologie, a obok ludzi pracuje tu ponad pół setki... robotów!
To nie opis miasteczka przyszłości, tylko nowego centrum logistycznego MW Logistics, które uroczyście otwarto wczoraj na osiedlu Przemysłowym w Słubicach.

There is no translation available.

- Sport to zdrowie! I nieważne są wyniki, tylko zdrowa rywalizacja, wszystkim życzę powodzenia! - mówił wczoraj w Cybince starosta Leszek Bajon, podczas otwarcia VI Turnieju Piłki Nożnej Osób z Niepełnosprawnością o Puchar Starosty Słubickiego. Staroście towarzyszyli: wicestarosta Robert Włodek oraz członek zarządu powiatu Sebastian Łukaszewicz.

There is no translation available.

Nie ma nic lepszego, niż wypoczynek na świeżym powietrzu! Wiedzą to także mieszkańcy Dziennego Domu Senior+, którzy marzyli o miejscu, w którym nie tylko będzie można odpocząć, ale także uprawiać warzywa czy kwiaty, a nawet zrobić grilla!

There is no translation available.

IMGW-PIB prognozuje od godz. 19:00 dnia 15 maja 2019 r. do 19:00 dnia 16 maja 2019 r. wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów od 15 mm do 30 mm, lokalnie do 35 mm. W dzień będą występowały burze z porywami wiatru do 60 km/h. Dotyczy wszystkich powiatów województwa lubuskiego.

pdfOstrzezenie-meteorologiczne-zbiorczo-nr-33-z-15-maja-2019.pdf76.8 KB

 

 

 

There is no translation available.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach informuje, że Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2019 roku.

There is no translation available.

- To superpomysł, by w jednym miejscu zgromadzić przedstawicieli wszystkich szkół średnich z okolicy. Wciąż się jeszcze waham, ale niewykluczone, że dziś wybiorę tę właściwą szkołę – mówiła nam 15-letnia Anna, gimnazjalistka ze Słubic, którą spotkaliśmy na II Powiatowym Festiwalu Zawodów. Odbył się on dziś w Collegium Polonicum i zainteresował wielu uczniów ostatnich klas gimnazjów i podstawówek z całego powiatu.

There is no translation available.

To już jutro! Jednego dnia i w jednym miejscu będzie można zapoznać się z ofertą wszystkich szkół ponadgimnazjalnych w powiecie słubickim! 
We wtorek o 9.00 w Collegium Polonicum rusza II Powiatowy Festiwal Zawodów.