Nachrichten - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

Nachrichten

There is no translation available.

W związku z realizacją przez Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu oraz Klinikę Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej programu profilaktycznego nowotworów głowy i szyi – Daj sobie szansę zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie działań promocyjnych celem zwiększenia zainteresowania niniejszym projektem, a co za tym idzie objęciem bezpłatnymi badaniami jak największą liczbę osób znajdujących się w grupie podwyższonego ryzyka zachorowania na nowotwory głowy i szyi.

There is no translation available.

- Jestem tu z tego samego powodu, co inni: by stanąć u boku Jurka Owsiaka, który, mimo, że dalej będzie dyrygować Wielką Orkiestrą, to wciąż potrzebuje naszego wsparcia - mówił w niedzielę wicestarosta Robert Włodek. 

There is no translation available.

Pełna informacja na temat konsultacji wraz z programem zdrowotnym znajduje się w załącznikach poniżej:

pdfInformacja.pdf232.81 KB

pdfprogram-in-vitro.pdf2.4 MB

There is no translation available.

IMGW-PIB ostrzega: od godz. 4.00 do godz. 10:00 dnia 18.01.2019 r. - prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Temperatura minimalna około -1°C, temperatura minimalna gruntu około -2°C.

pdfLBW_STAN_20190117195356.pdf76.34 KB

There is no translation available.

"Hej, kolędy to czas” - pod takim hasłem Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Słubicach zorganizował tegoroczny konkurs kolęd i pastorałek.

There is no translation available.

Jutro (18 stycznia) o godz. 8.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Słubicach odbędzie się IV nadzwyczajna sesja Rady Powiatu. W załączniku poniżej proponowany porządek obrad:

pdfzawiadomienie-o-sesji-17.01.pdf12.62 KB

 

There is no translation available.

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza na spotkanie konsultacyjne projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030 (KSRR 2030). Konsultacje odbędą się 21 stycznia o godz. 10:00 w Regionalnym Centrum Technologii i Wiedzy Interior Sp. z o.o. Sala A1 ul. Inżynierska 8, Nowa Sól.

There is no translation available.

To były niezapomniane bale!
Kilka dni temu pokazaliśmy, jak na swojej studniówce bawili się tegoroczni absolwenci Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach. 
Przypomnijmy: szampańskiej zabawy życzyli im: wiceprzewodniczący Rady Powiatu Ryszard Chustecki, członek zarządu powiatu Maciej Błoński oraz powiatowa radna Monika Karasińska.

There is no translation available.

Uwaga! Ważna informacja dla kierowców zostawiających swoje samochody przy Starostwie Powiatowym w Słubicach - od jutra (15 stycznia) nie będzie wolno parkować na placu Bohaterów, który, przypominamy, jest terenem należącym do gminy.

There is no translation available.

- To trudny dzień dla nas wszystkich... prezydent Gdańska nie żyje, Jurek Owsiak przestaje dyrygować swoją Orkiestrą... - szepczą ludzie zebrani w poniedziałkowy wieczór na słubickim placu Przyjaźni.