Nachrichten - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

Nachrichten

There is no translation available.

Między innymi o zbliżającym się strajku nauczycieli rozmawiał dziś wicestarosta Robert Włodek z prezesem słubickiego oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego Weroniką Bursztynowicz oraz Krystyna Kibą, przewodniczącą Sekcji Emerytów i Rencistów przy słubickim ZNP.

There is no translation available.

Pierwsze posiedzenie Powiatowej Rady Kobiet, uroczyste otwarcie Dziennego Domu Senior+, a także ogromne dofinansowanie, dzięki któremu przy słubickim szpitalu powstanie najnowocześniejszy w regionie Oddział Ratunkowy - to tylko niektóre tematy, które znajdziecie w marcowym wydaniu "Wiadomości Powiatowych". Gazeta jest już kolportowana do skrzynek naszych mieszkańców, a wersja elektroniczna dostępna jest tutaj:

pdfWiadomosci-Powiatowe-3.2019.pdf1.46 MB

There is no translation available.

We wtorek, 26 marca, o godzinie 13.30, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Słubicach, odbędzie się VII sesja Rady Powiatu. W załączniku proponowany porządek obrad:

pdfzawiadomienie-sesja-26.03.pdf30.99 KB

There is no translation available.

- Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszego dnia wiosny! - z takim okrzykiem wpadły dziś do gabinetu starosty Leszka Bajona dzieci ze słubickiego przedszkola "Krasnal Hałabała". I rzeczywiście, od razu zrobiło się wiosennie - przedszkolaki wręczyły staroście oraz innym pracownikom starostwa własnoręcznie wykonane tulipany. 

There is no translation available.

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła XI edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO.
Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

Więcej informacji w ogłoszeniu poniżej i na plakacie:

pdfogloszenie_konkurs_Polska_Wies_XI.pdf287.03 KB

There is no translation available.

"Nie zostawiaj nikogo w tyle" - pod takim hasłem przebiegać będzie tegoroczny Dzień Osób z zespołem Downa, znany także jako tzw. Dzień Kolorowej Skarpetki.

There is no translation available.

Między innymi o zbliżającym się remoncie drogi z Nowych Biskupic do Rzepina, a także o służbie zdrowia i sprawach związanych z edukacją, rozmawiał dziś starosta Leszek Bajon z burmistrzem Słubic Mariuszem Olejniczakiem.
- Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a o potrzebach i sprawach ważnych dla naszych mieszkańców będziemy rozmawiać regularnie - zapewnia starosta.

There is no translation available.

Sprawozdanie Komendanta Powiatowego Policji w Słubicach z działalności w roku 2018 oraz informacje o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego na terenie powiatu - to główne punkty przedwczorajszego posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, które poprowadził jej przewodniczący starosta Leszek Bajon. 

There is no translation available.

Wyboru dokonano podczas wczorajszego, pierwszego w tym roku posiedzenia zarządu. Gratulujemy! 

There is no translation available.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców i pracowników lubuskich przedsiębiorstw, które odbędzie się 22 marca 2019 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Gorzowie Wielkopolskim.