Nachrichten - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

Nachrichten

There is no translation available.

- Sprawy społeczne zawsze były dla nas priorytetem. Dlatego tym bardziej się cieszę, że udało się pozyskać tak wielką kwotę. Zgodnie ze złożonym wnioskiem, będzie ona przeznaczona na adaptację jednego ze skrzydeł Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ośnie Lubuskim na potrzeby internatu - nie kryje radości starosta Leszek Bajon.

There is no translation available.

We wtorek (26 pażdziernika) o godz. 13.00, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Słubicach przy ul. Piłsudskiego 19, odbędzie się XXXIII sesja Rady Powiatu. W załączniku poniżej proponowany porządek obrad:

pdfZawiadomienie-o-sesji-26.10.pdf82.42 KB

There is no translation available.

Jeszcze nie opadły emocje po piątkowej uroczystości, a już nazajutrz kolejna, tegoroczna Nagroda Starosty Słubickiego "Człowiek w służbie powiatu" trafiła w godne ręce.

There is no translation available.

There is no translation available.

Powiat Słubicki informuje: IMGW-PIB wydał ostrzeżenie 1 stopnia o silnym wietrze. Od godz. 11:00 dnia 22.10.2021 do godz. 18:00 dnia 22.10.2021 prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h, z południowego zachodu. Dotyczy wszystkich powiatów województwa lubuskiego.

pdfOstrzeenie-meteorologiczne-zbiorczo-nr-114-z-godz.-23.26-dnia-21.10.2021-r.-silny-wiatr.pdf140.75 KB

There is no translation available.

Powiat Słubicki informuje: IMGW-PIB wydał ostrzeżenie 2 stopnia o silnym wietrze. Od godz. 10:00 dnia 21.10.2021 do godz. 20:00 dnia 21.10.2021 prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 100 km/h, z południowego zachodu i zachodu. Dotyczy powiatów: gorzowski, Gorzów Wielkopolski, krośnieński, międzyrzecki, słubicki, strzelecko-drezdenecki, sulęciński i świebodziński.

pdfOstrzeenie-meteorologiczne-zbiorczo-nr-113-z-godz.-13.56-dnia-20.10.2021-r.-silny-wiatr.pdf141.49 KB

There is no translation available.

"Hej, sokoły", "Szła dzieweczka do laseczka" oraz oczywiście utwory klasyczne - uczniowie słubickiej szkoły muzycznej z Sarą Egwu-James na czele, po raz kolejny udowodnili, że potrafią zagrać i zaśpiewać wszystko i dla każdego. Oraz rozruszać publiczność!

There is no translation available.

- To był intensywny czas. Naszym seniorom ze stali w ich działaniach nie przeszkodziła nawet pandemia. Wystarczy wspomnieć o skutecznym zabieganiu o utworzenie w torzymskim szpitalu Oddziału Geriatrii – przypominał starosta Leszek Bajon, który wraz z wicestarostą Robertem Włodkiem zaprosił dziś członków Rady na uroczyste, ostatnie posiedzenie tej kadencji.

There is no translation available.

There is no translation available.

Dziś poznaliśmy pierwszą z trzech osób, uhonorowanych w tym roku Nagrodą Starosty Słubickiego „Człowiek w służbie powiatu”. To Elżbieta Pych, wskazana przez Powiatową Radę Seniorów. Gratulujemy!