Nachrichten - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

Nachrichten

There is no translation available.

There is no translation available.

Powiat Słubicki informuje: IMGW wydał ostrzeżenie 1 stopnia o gęstej mgle. od godz. 22:00 dnia 06.12.2023 do godz. 09:00 dnia 07.12.2023 lokalnie prognozuje się gęste mgły, również marznące, w zasięgu których widzialność może wynosić do 200 m. Dotyczy wszystkich powiatów województwa lubuskiego.

pdfOstrzeenie-meteorologiczne-nr-136-z-dnia-06.12.2023-r.-godz.-11.26--gsta-mga--1-stopie.pdf396.05 KB

There is no translation available.

Powiat Słubicki informuje: IMGW wydał ostrzeżenie 1 stopnia o marznących opadach. Od godz. 16:00 dnia 05.12.2023 do godz. 06:00 dnia 07.12.2023 prognozowane są okresowe słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź. Drogi śliskie. Dotyczy powiatów: gorzowski, Gorzów Wielkopolski, krośnieński, międzyrzecki, nowosolski, słubicki, sulęciński, świebodziński, wschowski, Zielona Góra i zielonogórski. Możliwe jest podwyższenie stopnia ostrzeżenia.

pdfOstrzeenie-meteorologiczne-nr-135-z-dnia-05.12.2023-r.-godz.-11.57--opady-marznce--1-stopie.pdf283.82 KB

There is no translation available.

Czy nasi seniorzy byli w tym roku grzeczni? Chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości! Dlatego czemu by nie zjeść mikołajkowego obiadu w iście świątecznej atmosferze? Na ten świetny pomysł wpadli członkowie słubickiego oddziału Polskiego Związku Emerytów i Rencistów, z niezastąpioną Kazimierą Chrzanowską na czele.

There is no translation available.

Przepiękne! Tak jednym słowem można określić bombki, które powstawały dzisiaj w starostwie, podczas warsztatów dla dzieci z rodzin zastępczych, Naszej Chaty i seniorów z Dziennego Domu Senior+.  

Musimy się pochwalić, że te fantastyczne arcydzieła wkrótce zawisną na choince w starostwie. Będą się idealnie komponowały z prezentami dla… ale, ale, jeszcze nie czas - o tym opowiemy za parę dni. 

Więcej zdjeć z warsztatów znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

There is no translation available.

There is no translation available.

Już wkrótce w budynku przy ulicy Lwowskiej 7 (w którym mieści się również siedziba Dziennego Domu Pobytu „Zielona Przystań”) powstanie Przychodnia Lekarza Rodzinnego, prowadzona przez słubicki szpital. To dzięki porozumieniu powiatu słubickiego z gminą Cybinka, która przekaże na ten cel 150 tysięcy złotych. Umowę w tej sprawie podpisali dzisiaj w słubickiej lecznicy starosta Leszek Bajon i burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk.

There is no translation available.

Jeśli andrzejki, to, wiadomo: magiczny klimat i świetna zabawa! Doskonale zdają sobie z tego sprawę seniorzy z Dziennego Domu "Zielona Przystań" w Cybince, którzy w wigilię imienin Andrzeja urządzili huczną imprezę. Ażeby było jeszcze weselej, zaproszono także mieszkańców Dziennego Domu Senior+ w Słubicach. Były wróżby, iście niesamowita atmosfera oraz, rzecz jasna, tańce przy nieśmiertelnych przebojach.

Andrzejki obchodzono także w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, gdzie uczniowie poznawali zwyczaje i obrzędy związane z tym dniem. Również tutaj nie mogło zabraknąć wróżb i świetnej zabawy. Brawo!

There is no translation available.

Czy można porozmawiać o poważnym biznesie i niemałych pieniądzach w swobodnej atmosferze? Okazuje się, że jak najbardziej!

Już po raz trzeci marszałek województwa lubuskiego Marcin Jabłoński, starosta Leszek Bajon oraz Irena Billewicz z Aneri Business Club zaprosili przedstawicieli różnorodnych przedsiębiorstw z powiatu słubickiego (i nie tylko) na spotkanie networkingowe, w formie śniadania biznesowego, które odbyło się dziś w starostwie.

There is no translation available.

Pełna treść ogłoszenia wraz z formularzam oferty znajduje się w załącznikach poniżej:

pdf11522_Ogl_o_dzierzawie_kiosku-27.11.pdf235.22 KB

docx11523_Formularz_oferty-27.11.docx18.77 KB