Die öffentlichen Ausschreibungen bis zum 30.000 EUR - Powiat Słubicki

Die öffentlichen Ausschreibungen bis zum 30.000 EUR

W związku z zamiarem udzielenia zamówienia publicznego na wykonanie remontu części sufitu w budynku głównym terminala w Świecku o pow. 516,00 m ², polegającym na demontażu i montażu dekoracyjnych paneli sufitowych (adres: 69-100 Słubice, Świecko 37), proszę o złożenie oferty cenowej.

pdfZapytanie-ofertowe-monta-i-demontaz-paneli-sufitowych_9112020.pdf176.44 KB

docxZalacznik-Nr-1-Formularz-oferty-remont-czci-sufitu-w-budynku-gwnym.docx17.18 KB

pdfZapytanie-ofertowe-monta-i-demontaz-paneli-sufitowych.pdf171.7 KB

pdfPrzedmiar-robt-monta-i-demonta-paneli-sufitowych-516-m-2.pdf407.96 KB

docxZalacznik-Nr-2-Formularz-oferty-remont-czci-sufitu-w-budynku-gwnym.docx17.18 KB

W związku z zamiarem udzielenia zamówienia publicznego na wykonanie remontu – odnowienie sali konferencyjnej nr 69, usytuowanej w budynku głównym terminala w Świecku (adres: 69-100 Słubice, Świecko 37), zapraszamy do zapoznania sie z zapytaniem:

pdfZapytanie-ofertowe-sala-konferencyjna-69.pdf171.3 KB

pdfPrzedmiar-robt-na-remont-maej-sali-konferencyjnej.Terminal-wiecko-1.pdf30.44 KB

docxZalacznik-Nr-2-Formularz-oferty-remont-odnowienie-sali-konferencyjnej-nr-69.docx17.18 KB

W związku z zamiarem udzielenia zamówienia publicznego na wykonanie remontu sanitariatu damskiego i męskiego, usytuowanych w budynku głównym terminala w Świecku (adres: 69-100 Słubice, Świecko 37), zapraszamy do zapoznania sie z zapytaniem:

pdfZapytanie-ofertowe-sanitariaiat-damski-i-mski.pdf170.09 KB

pdfPrzedmiar-robt-na-remont-sanitariatu-damskiego-na-Terminalu-w-Swiecku-.pdf35.51 KB

pdfPrzedmiar-robt-na-remont-sanitariatu-mskiego-na-terminalu-w-Swiecku.pdf35.18 KB

docxZalacznik-Nr-3-Formularz-oferty-remont-sanitariatu-damskiego-i-mskiego.docx17.2 KB

W związku z zamiarem udzielenia zamówienia publicznego na wykonanie remontu sanitariatu nr 54, usytuowanego w budynku głównym terminala w Świecku (adres: 69-100 Słubice, Świecko 37), proszę o złożenie oferty cenowej.

pdfZapytanie-ofertowe-sanitariat-54.pdf171.49 KB

pdfPrzedmiar-robt.Sanitariat-nr.54-Bud.GwTermin.wiecko.pdf35.44 KB

docxZalacznik-Nr-2-Formularz-oferty-remont-sanitariatu-nr-54.docx17.13 KB

W związku z zamiarem udzielenia zamówienia publicznego na wykonanie remontu posadzki z płytek na schodach budynku głównego (zejście do piwnicy od strony Izby Administracji Skarbowej), położonego na terenie Terminala w Świecku (adres: 69-100 Słubice, Świecko 37), zapraszamy do złożenia oferty cenowej.

pdfZapytanie_ofertowe-naprawa_posadzki_schodw.pdf191.17 KB

pdfPrzedmiar_-robot-naprawa_posadzki_schodow.pdf583.25 KB

docxFormularz_oferty-remont_posadzki_schodw.docx15.01 KB

Starosta Słubicki zaprasza do złożenia oferty na wykonanie usługi polegającej na remoncie elewacji budynku nr 2, położonego na terenie Terminala w Świecku ( adres: 69-100 Słubice, Świecko 37).

Szczegółowych informacji udziela: Andrzej Skałuba, tel. 95 758 5711

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15.

pdfprojekt-umowy.pdf1.18 MB

docxZalacznik-Nr-1-Formularz-oferty-Remont-elewacji-budynku-nr-2.docx16.95 KB

docxZalacznik-nr-3-do-umowy-protokol-modbioru-robot.docx14.57 KB

docxZapytanie-ofertowe-remont-elewacji-budynku-nr-2.docx22.96 KB

pdfKlauzula-informacyjna-dotyczaca-przetwarzania-danych-osobowych---zamowienia-publiczne.pdf146.7 KB

W związku z zamiarem udzielenia zamówienia publicznego na dostawę zestawów komputerowych, monitorów, notebooków, UPS-ów i dysków SSD proszę o złożenie oferty cenowej.

pdfzapytanie_ofertowe-komputery.pdf312 KB