Hej, kolęda, kolęda! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym wciąż czują atmosferę Bożego Narodzenia. Oto relacja z wczorajszego koncertu kolęd, którą otrzymaliśmy od jego organizatorów. Dziękujemy!

Kolędy to jeden z piękniejszych darów, jakie

przynoszą nam Święta Bożego Narodzenia. Stąd pomysł, aby śpiewanie kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych stało się zwyczajem w naszej szkole. Koncert kolęd, który odbył się 24 stycznia w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Słubicach miał formułę międzyklasowego konkursu.
Dzieci z radością przyjęły możliwość wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek, a w konkursie wzięły udział wszystkie klasy naszej szkoły. 
Jury konkursu, oprócz walorów muzycznych, oceniało również pomysłowość w strojach i rekwizytach. Po burzliwej naradzie przyznano pierwsze miejscach w trzech kategoriach wiekowych:
- najmłodsze dzieci – statuetkę otrzymały Oddziały Przedszkolne;
- dzieci klas szkoły podstawowej – ZET VI – VI z wychowawcą p. Beatą Cichecką – Nowak;
- uczniowie klas starszych – kl. ZSZ z wychowawcą p. Marią Buszczak.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe oraz słodką niespodziankę.
Wszystkim wychowawcom oraz uczniom serdecznie dziękujemy i gratulujemy. Ogromne podziękowania składamy jury tegorocznego konkursu: Agnieszce Krawczyk – dyrektor ośrodka, Marii Wałach oraz zaproszonemu gościowi ks. Maciejowi, za profesjonalną pracę.

Więcej zdjęć z koncertu kolęd znajdziecie na naszym profilu na Facebook'u.

Organizatorzy: Agnieszka Napierała, Elżbieta Jakubowicz, Ewelina Włodarczyk

Udostępnij