Hej, kolęda, kolęda! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

W Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym wciąż czują atmosferę Bożego Narodzenia. Oto relacja z wczorajszego koncertu kolęd, którą otrzymaliśmy od jego organizatorów. Dziękujemy!

Kolędy to jeden z piękniejszych darów, jakie

przynoszą nam Święta Bożego Narodzenia. Stąd pomysł, aby śpiewanie kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych stało się zwyczajem w naszej szkole. Koncert kolęd, który odbył się 24 stycznia w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Słubicach miał formułę międzyklasowego konkursu.
Dzieci z radością przyjęły możliwość wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek, a w konkursie wzięły udział wszystkie klasy naszej szkoły. 
Jury konkursu, oprócz walorów muzycznych, oceniało również pomysłowość w strojach i rekwizytach. Po burzliwej naradzie przyznano pierwsze miejscach w trzech kategoriach wiekowych:
- najmłodsze dzieci – statuetkę otrzymały Oddziały Przedszkolne;
- dzieci klas szkoły podstawowej – ZET VI – VI z wychowawcą p. Beatą Cichecką – Nowak;
- uczniowie klas starszych – kl. ZSZ z wychowawcą p. Marią Buszczak.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe oraz słodką niespodziankę.
Wszystkim wychowawcom oraz uczniom serdecznie dziękujemy i gratulujemy. Ogromne podziękowania składamy jury tegorocznego konkursu: Agnieszce Krawczyk – dyrektor ośrodka, Marii Wałach oraz zaproszonemu gościowi ks. Maciejowi, za profesjonalną pracę.

Więcej zdjęć z koncertu kolęd znajdziecie na naszym profilu na Facebook'u.

Organizatorzy: Agnieszka Napierała, Elżbieta Jakubowicz, Ewelina Włodarczyk

Udostępnij