Ten nowoczesny sprzęt pomoże wykształcić przyszłych mechaników - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wózek do transportu spawarki, elektrody spawalnicze, tarcze szlifierskie i listkowe, a także głębokościomierze suwmiarkowe oraz mikrometry do gwintów - między innymi takie urządzenia wchodzą w skład kolejnej, ostatniej część

sprzętu, który w ramach realizowanego przez nas projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Słubickim" trafił dzisiaj do Zespół Szkół Technicznych im inż. Tadeusza Tańskiego w Słubicach. O pierwszej dostawie pisaliśmy w grudniu, a całość kosztowała ponad 117 tys. zł. 
- Ten sprzęt jest szkole niezmiernie potrzebny. Jest nowoczesny i solidny, na pewno przyda się naszym uczniom - cieszy się Paweł Gołębiowski, nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZST. - Urządzenia te posłużą realizacji programowej oraz przygotowaniu uczniów do egzaminów kwalifikacyjnych w zawodzie technik pojazdów samochodowych - dodaje dyrektor szkoły Stanisław Woronowicz.
Jak widać, sprzęt jest już używany przez uczniów, którzy także chwalą sobie jego szerokie oraz innowacyjne możliwości.

Udostępnij