Ten nowoczesny sprzęt pomoże wykształcić przyszłych mechaników - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Wózek do transportu spawarki, elektrody spawalnicze, tarcze szlifierskie i listkowe, a także głębokościomierze suwmiarkowe oraz mikrometry do gwintów - między innymi takie urządzenia wchodzą w skład kolejnej, ostatniej część

sprzętu, który w ramach realizowanego przez nas projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Słubickim" trafił dzisiaj do Zespół Szkół Technicznych im inż. Tadeusza Tańskiego w Słubicach. O pierwszej dostawie pisaliśmy w grudniu, a całość kosztowała ponad 117 tys. zł. 
- Ten sprzęt jest szkole niezmiernie potrzebny. Jest nowoczesny i solidny, na pewno przyda się naszym uczniom - cieszy się Paweł Gołębiowski, nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZST. - Urządzenia te posłużą realizacji programowej oraz przygotowaniu uczniów do egzaminów kwalifikacyjnych w zawodzie technik pojazdów samochodowych - dodaje dyrektor szkoły Stanisław Woronowicz.
Jak widać, sprzęt jest już używany przez uczniów, którzy także chwalą sobie jego szerokie oraz innowacyjne możliwości.

Udostępnij