Starosta zaprosił powiatowe stowarzyszenia na spotkanie noworoczne - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

- To świetnie, że pomyślano o takim spotkaniu. Dzięki temu wszyscy mogliśmy się spotkać, wymienić doświadczenia, podsumować mijający rok, a także porozmawiać ze starostą o planach na ten, który się niedawno zaczął - nie kryli radości członkowie powiatowych stowarzyszeń i organizacji, których starosta Leszek Bajon zaprosił wczoraj na noworoczne spotkanie w jednym ze słubickich hoteli.

Starosta: - Wasza działalność jest bezcenna...
Wicestarosta: - ...Dlatego deklarujemy pomoc i wsparcie.

- To okazja, by lepiej się poznać oraz dowiedzieć się, jakie są potrzeby Waszych organizacji. A trzeba zaznaczyć, że ich działalność dla mieszkańców powiatu jest bezcenna - podkreślał na początku spotkania starosta. 
O tym, że powiatowe stowarzyszenia są ważnym partnerem dla samorządu powiatowego, przekonywał także wicestarosta Robert Włodek.
- Członkowie tych organizacji robią wspaniałe rzeczy, skupiają i integrują mieszkańców w różnym wieku. Dlatego właśnie deklarujemy pomoc i wsparcie - zapowiadał R. Włodek.
Nie zabrakło także przewodniczącego Rady Powiatu Wiesława Kołoszy, który złożył wszystkim noworoczne życzenia. 
Z kolei szefowa Fundacji na Rzecz Collegium Polonicum Magdalena Tokarska opowiedziała o różnych obliczach współpracy stowarzyszeń z samorządem powiatowym oraz o uruchomionym niedawno Dziennym Domu Senior+.

Raj dla podniebienia 
i upominki od starosty

Jak przystało na spotkanie noworoczne, nie mogło zabraknąć wyśmienitego poczęstunku - na stołach królowały dziesiątki potraw, o deserach nie wspominając. Ich wybór był tak duży, że niektórzy, nie mogąc zdecydować się, próbowali każdego. 
Cieszymy się, że smakowało, a szefom i pracownikom kuchni gratulujemy!
Dodajmy, że wszystkie stowarzyszenia dostały od starosty upominki w postaci powiatowych kalendarzy.

Przedstawicielom wszystkich stowarzyszeń dziękujemy za przybycie i w imieniu zarządu powiatu raz jeszcze życzymy wszystkiego co najlepsze w nowym roku! A więcej zdjęć z uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Udostępnij