Starosta zaprosił powiatowe stowarzyszenia na spotkanie noworoczne - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

- To świetnie, że pomyślano o takim spotkaniu. Dzięki temu wszyscy mogliśmy się spotkać, wymienić doświadczenia, podsumować mijający rok, a także porozmawiać ze starostą o planach na ten, który się niedawno zaczął - nie kryli radości członkowie powiatowych stowarzyszeń i organizacji, których starosta Leszek Bajon zaprosił wczoraj na noworoczne spotkanie w jednym ze słubickich hoteli.

Starosta: - Wasza działalność jest bezcenna...
Wicestarosta: - ...Dlatego deklarujemy pomoc i wsparcie.

- To okazja, by lepiej się poznać oraz dowiedzieć się, jakie są potrzeby Waszych organizacji. A trzeba zaznaczyć, że ich działalność dla mieszkańców powiatu jest bezcenna - podkreślał na początku spotkania starosta. 
O tym, że powiatowe stowarzyszenia są ważnym partnerem dla samorządu powiatowego, przekonywał także wicestarosta Robert Włodek.
- Członkowie tych organizacji robią wspaniałe rzeczy, skupiają i integrują mieszkańców w różnym wieku. Dlatego właśnie deklarujemy pomoc i wsparcie - zapowiadał R. Włodek.
Nie zabrakło także przewodniczącego Rady Powiatu Wiesława Kołoszy, który złożył wszystkim noworoczne życzenia. 
Z kolei szefowa Fundacji na Rzecz Collegium Polonicum Magdalena Tokarska opowiedziała o różnych obliczach współpracy stowarzyszeń z samorządem powiatowym oraz o uruchomionym niedawno Dziennym Domu Senior+.

Raj dla podniebienia 
i upominki od starosty

Jak przystało na spotkanie noworoczne, nie mogło zabraknąć wyśmienitego poczęstunku - na stołach królowały dziesiątki potraw, o deserach nie wspominając. Ich wybór był tak duży, że niektórzy, nie mogąc zdecydować się, próbowali każdego. 
Cieszymy się, że smakowało, a szefom i pracownikom kuchni gratulujemy!
Dodajmy, że wszystkie stowarzyszenia dostały od starosty upominki w postaci powiatowych kalendarzy.

Przedstawicielom wszystkich stowarzyszeń dziękujemy za przybycie i w imieniu zarządu powiatu raz jeszcze życzymy wszystkiego co najlepsze w nowym roku! A więcej zdjęć z uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Udostępnij