Bądź na bieżąco! Nie daj się zaskoczyć! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

- Dzięki tej aplikacji dowiedziałem się, że w Świecku, kilka tygodni temu, tworzą się gigantyczne korki. Zmieniłem trasę i zaoszczędziłem mnóstwo czasu - mówi nam kierowca z Rzepina. – A ja zdążyłam zabezpieczyć pomidory w ogródku przed wichurą, o której odpowiednio wcześniej poinformował mnie wasz system – śmieje się mieszkanka Kunowic, pokazując nam swojego smartfona, na ekranie którego widnieje ikonka aplikacji BLISKO. – O, widzi pan? Właśnie dostałam smsa… chwileczkę… no proszę, ostrzeżenie przed intensywnymi ulewami. Może też zagrzmieć – dodaje kobieta, zabierając z tarasu suszące się pranie.

Coraz więcej pobrań!

Odkąd w powiecie słubickim ruszył nowoczesny i - uwaga - bezpłatny system powiadamiania i ostrzegania mieszkańców przed zagrożeniami, aplikację BLISKO pobiera coraz więcej osób. - Przyda się zwłaszcza teraz, latem, gdy pogoda jest taka niepewna... - kiwają głową nasi rozmówcy. 
Przypomnijmy: system SIMS to kolejny mocny punkt realizowanego przez nas projektu "Rozwój e-usług w powiecie słubickim".
- Potrzeba rozbudowania systemów ostrzegawczych w zakresie lokalnym jest niezbędna. Nasza aplikacja jest na to doskonałym przykładem - tłumaczy starosta Marcin Jabłoński.
Czym jest SISMS? Najkrócej mówiąc, to teleinformatyczny system do komunikacji masowej, wykorzystywany przez administrację samorządową i służby mundurowe do błyskawicznego przekazywania informacji mieszkańcom na telefony komórkowe.

Na e-maila lub komórkę

System jako jedyny w Polsce umożliwia zintegrowane przesyłanie wiadomości przez różne kanały. Użytkownicy otrzymują powiadomienia w postaci SMS, e‑mail oraz SMS Cloud czyli multimedialne wiadomości na aplikację mobilną. System jest używany również w komunikacji niepublicznej przez służby porządku publicznego.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia i ostrzeżenia za pośrednictwem telefonu lub e-maila, postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej. Bądź na bieżąco! Nie daj się zaskoczyć!

https://www.sisms.pl/…/nadawca/dab4b875/Powiat-S%C5%82ubicki

Udostępnij