Bądź na bieżąco! Nie daj się zaskoczyć! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

- Dzięki tej aplikacji dowiedziałem się, że w Świecku, kilka tygodni temu, tworzą się gigantyczne korki. Zmieniłem trasę i zaoszczędziłem mnóstwo czasu - mówi nam kierowca z Rzepina. – A ja zdążyłam zabezpieczyć pomidory w ogródku przed wichurą, o której odpowiednio wcześniej poinformował mnie wasz system – śmieje się mieszkanka Kunowic, pokazując nam swojego smartfona, na ekranie którego widnieje ikonka aplikacji BLISKO. – O, widzi pan? Właśnie dostałam smsa… chwileczkę… no proszę, ostrzeżenie przed intensywnymi ulewami. Może też zagrzmieć – dodaje kobieta, zabierając z tarasu suszące się pranie.

Coraz więcej pobrań!

Odkąd w powiecie słubickim ruszył nowoczesny i - uwaga - bezpłatny system powiadamiania i ostrzegania mieszkańców przed zagrożeniami, aplikację BLISKO pobiera coraz więcej osób. - Przyda się zwłaszcza teraz, latem, gdy pogoda jest taka niepewna... - kiwają głową nasi rozmówcy. 
Przypomnijmy: system SIMS to kolejny mocny punkt realizowanego przez nas projektu "Rozwój e-usług w powiecie słubickim".
- Potrzeba rozbudowania systemów ostrzegawczych w zakresie lokalnym jest niezbędna. Nasza aplikacja jest na to doskonałym przykładem - tłumaczy starosta Marcin Jabłoński.
Czym jest SISMS? Najkrócej mówiąc, to teleinformatyczny system do komunikacji masowej, wykorzystywany przez administrację samorządową i służby mundurowe do błyskawicznego przekazywania informacji mieszkańcom na telefony komórkowe.

Na e-maila lub komórkę

System jako jedyny w Polsce umożliwia zintegrowane przesyłanie wiadomości przez różne kanały. Użytkownicy otrzymują powiadomienia w postaci SMS, e‑mail oraz SMS Cloud czyli multimedialne wiadomości na aplikację mobilną. System jest używany również w komunikacji niepublicznej przez służby porządku publicznego.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia i ostrzeżenia za pośrednictwem telefonu lub e-maila, postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej. Bądź na bieżąco! Nie daj się zaskoczyć!

https://www.sisms.pl/…/nadawca/dab4b875/Powiat-S%C5%82ubicki

Share