Dominika Podhajecka z brązowym medalem Mistrzostw Polski! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Kolejny sukces sportowy w tenisie ziemnym wywalczyła Dominika Podhajecka. Tym razem, w parze z Martyną Mackiewicz z KT GAT Gdańsk, wywalczyła brązowy medal w grze podwójnej, podczas rozgrywanych pod koniec czerwca letnich Mistrzostwach Polski Skrzatek (do lat 12) w Kołobrzegu.

Trzeba przypomnieć, że to już piąty medal rangi mistrzowskiej tenisistki klubu sportowego „Smecz” w Górzycy. Wcześniej Dominika zdobyła 4 srebra w kategorii Krasnalek ( do lat 10), w tym roku została również mistrzynią województwa lubuskiego młodziczek ( do lat 14). Wraz z koleżankami z Klubu Tenisowego GAT Gdańsk awansowała do finału Drużynowych Mistrzostw Polski, które zostaną rozegrane we wrześniu.

- Dominika to nie tylko utalentowany sportowiec, ale również wzorowa uczennica, odnosząca bardzo dobre wyniki w nauce. Potrafi pogodzić nieustanne treningi z obowiązkami szkolnymi, w każdej z tych sfer chce być profesjonalistką – podkreślają nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Rzepinie, w której uczy się utalentowana tenisistka.

W imieniu starosty życzymy Dominice kolejnych sukcesów i medali!

Udostępnij