Dominika Podhajecka z brązowym medalem Mistrzostw Polski! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Kolejny sukces sportowy w tenisie ziemnym wywalczyła Dominika Podhajecka. Tym razem, w parze z Martyną Mackiewicz z KT GAT Gdańsk, wywalczyła brązowy medal w grze podwójnej, podczas rozgrywanych pod koniec czerwca letnich Mistrzostwach Polski Skrzatek (do lat 12) w Kołobrzegu.

Trzeba przypomnieć, że to już piąty medal rangi mistrzowskiej tenisistki klubu sportowego „Smecz” w Górzycy. Wcześniej Dominika zdobyła 4 srebra w kategorii Krasnalek ( do lat 10), w tym roku została również mistrzynią województwa lubuskiego młodziczek ( do lat 14). Wraz z koleżankami z Klubu Tenisowego GAT Gdańsk awansowała do finału Drużynowych Mistrzostw Polski, które zostaną rozegrane we wrześniu.

- Dominika to nie tylko utalentowany sportowiec, ale również wzorowa uczennica, odnosząca bardzo dobre wyniki w nauce. Potrafi pogodzić nieustanne treningi z obowiązkami szkolnymi, w każdej z tych sfer chce być profesjonalistką – podkreślają nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Rzepinie, w której uczy się utalentowana tenisistka.

W imieniu starosty życzymy Dominice kolejnych sukcesów i medali!

Udostępnij