O stanie środowiska i kondycji sanitarnej powiatu - Powiat Słubicki

Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z kontroli przeprowadzonej w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Słubicach oraz z działalności Powiatowego Urzędu Pracy i sytuacji na lokalnym rynku pracy - to tylko niektóre punkty wczorajszej sesji Rady Powiatu.

Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska przedstawił informację o stanie środowiska na terenie naszego powiatu, a Powiatowy Inspektor Sanitarny opowiedział o jego kondycji sanitarnej.
Podjęto uchwały:
- w sprawie powołania komisji doraźnej Rady Powiatu do spraw zmiany statutu powiatu,
- w sprawie zmiany uchwały budżetowej powiatu na 2018 r.