Słubicki szpital z kolejnymi prezentami od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Jest ich pięć – komfortowe, kolorowe, z pełnym wyposażeniem, przeznaczone dla starszych dzieci. 
Nowe łóżeczka, które dzięki Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafiły niedawno do słubickiego szpitala, zastąpią te stare, dość mocno wysłużone. 


To jednak nie wszystko: Oddział Pediatryczny wzbogacił się także o wielofunkcyjne szafki przyłóżkowe – w pięknych, pasujących do łóżek kolorach.
- Cieszymy się bardzo i dziękujemy Fundacji WOŚP za wsparcie i dostrzeganie naszych potrzeb – mówi ordynator Oddziału Pediatrycznego lek. spec. Anna Burcan – Skrzypczak, która podkreśla, że nowe wyposażenie to wygoda dla małych pacjentów, a także komfort pracy dla personelu oddziału.
To już kolejny raz, gdy Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspiera oddział pediatryczny
słubickiego szpitala. 
Przypomnijmy: 20 lutego oddział wyposażony został w lokalizator naczyń krwionośnych, natomiast 3 kwietnia do szpitala trafiło 8 nowoczesnych łóżeczek wraz z materacami, szafkami i stojakami na kroplówkę.
- Teraz czekamy na specjalne fotele, które służyć będą osobom przebywającym na oddziale wraz z dziećmi – wyjaśnia ordynator oddziału.
I my, w imieniu starosty, przyłączamy się do podziękowań fundacji Jurka Owsiaka.

Udostępnij