Słubicki szpital z kolejnymi prezentami od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Jest ich pięć – komfortowe, kolorowe, z pełnym wyposażeniem, przeznaczone dla starszych dzieci. 
Nowe łóżeczka, które dzięki Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafiły niedawno do słubickiego szpitala, zastąpią te stare, dość mocno wysłużone. 


To jednak nie wszystko: Oddział Pediatryczny wzbogacił się także o wielofunkcyjne szafki przyłóżkowe – w pięknych, pasujących do łóżek kolorach.
- Cieszymy się bardzo i dziękujemy Fundacji WOŚP za wsparcie i dostrzeganie naszych potrzeb – mówi ordynator Oddziału Pediatrycznego lek. spec. Anna Burcan – Skrzypczak, która podkreśla, że nowe wyposażenie to wygoda dla małych pacjentów, a także komfort pracy dla personelu oddziału.
To już kolejny raz, gdy Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspiera oddział pediatryczny
słubickiego szpitala. 
Przypomnijmy: 20 lutego oddział wyposażony został w lokalizator naczyń krwionośnych, natomiast 3 kwietnia do szpitala trafiło 8 nowoczesnych łóżeczek wraz z materacami, szafkami i stojakami na kroplówkę.
- Teraz czekamy na specjalne fotele, które służyć będą osobom przebywającym na oddziale wraz z dziećmi – wyjaśnia ordynator oddziału.
I my, w imieniu starosty, przyłączamy się do podziękowań fundacji Jurka Owsiaka.

Udostępnij