12 czerwca odbędzie się wyjazdowe posiedzenie Powiatowej Rady Seniorów - Powiat Słubicki

Przewodnicząca Powiatowej Rady Seniorów zawiadamia iż wyjazdowe posiedzenie Powiatowej Rady Seniorów odbędzie się 12 czerwca br. godzina 12:00

w Urzędzie Miejskim w Rzepinie.

PROGRAM  POSIEDZENIA

część oficjalna

1. Powitanie zaproszonych gości,oficjalne otwarcie wyjazdowego posiedzenia Powiatowej

Rady Seniorów - przewodnicząca Powiatowej Rady Seniorów Barbara Kwiatkowska.

część merytoryczna

1. Powołanie i funkcjonowanie Powiatowej Rady Seniorów – starosta Marcin Jabłoński.

1a. Przedstawienie personalne członków Powiatowej Rady Seniorów - przewodnicząca

Powiatowej Rady Seniorów Barbara Kwiatkowska.

2. Współpraca burmistrza Rzepina z organizacjami gminnymi zrzeszającymi seniorów

burmistrz Rzepina Sławomir Dudzis.

3. Wszechstronna pomoc osobom niepełnosprawnym i podstawowe cele  Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach – dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Anna Gołębiowska.

4. Plany działalności Powiatowej Rady Seniorów na I kadencję – przewodnicząca Powiatowej Rady Seniorów Barbara Kwiatkowska

5.Informacje o podjętych czynnościach w sprawie Ośrodka Geriatrii w Torzymiu - przewodnicząca Powiatowej Rady Seniorów Barbara Kwiatkowska, członek PRS  oraz radna Sejmiku Wojewódzkiego Grażyna Dereń.

6. Dyskusja, zapytania i odpowiedzi.

7.  Zakończenie