Nasza Dominika z nagrodą starosty! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Dominiko! Gratulujemy nagrody przyznanej przez starostę słubickiego! To w ramach lokalnego systemu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży szkół i placówek naszego powiatu. 


Przypomnijmy: Dominika Podhajecka jest zawodniczką Górzyckiego Klubu Tenisowego SMECZ w Górzycy. To czołowa tenisistka Polski, która regularnie od 2017 r. jest powoływana do kadry Polski SKRZATEK U 12. Jest dumą naszego powiatu, województwa oraz makroregionu (lubuskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie i wielkopolskie). Aktualnie jest (kolejny raz!) mistrzynią województwa do lat 12 w grze indywidualnej oraz mistrzynią w grze podwójnej (wcześniej również jako 11-latka ze starszym rocznikiem). 
W chwili obecnej jest najwyżej sklasyfikowaną tenisistką województwa lubuskiego na listach Polskiego Związku Tenisowego, biorąc pod uwagę wszystkie kategorie wiekowe oraz chłopców. 
To czterokrotna wicemistrzyni Polski Krasnalek z Puszczykowa i Piotrkowa Trybunalskiego. Zwyciężczyni wielu elitarnych turniejów na terenie całej Polski w kategorii „Tenis” 10, m. in. w Warszawie, Katowicach (KID’S CUP o Puchar Prezydenta Miasta Katowice, imprezę towarzyszącą turniejowi WTA BNB Paribas Katowice Open z udziałem Agnieszki Radwańskiej), Poznaniu, Puszczykowie, Chodzieży, Szczecinie i Zielonej Górze. 
Bezapelacyjna zwyciężczyni 7 Turnieju TALENTINO DOSE HALLEN CUP w Wusterhausen – Niemcy. 
Wicemistrzyni elitarnego turnieju ALGIDA CUP 2014 w Poznaniu, II miejsce w turnieju ,,Masters Regionalny’’ (CT Arena Poznań) z cyklu KIA CUP o Rakietę Karoliny Woźniackiej. II miejsce w plebiscycie Gazety Lubuskiej w województwie lubuskim w kategorii sportowców wyłonionych ze zwycięzców wszystkich powiatów (najmłodszy w historii tych plebiscytów laureat). 
Dominika wielokrotna zwyciężała różnorodne turnieje w powiecie słubickim. 
Dominika pomimo swoich obowiązków sportowych, częstych wyjazdów, zgrupowań jest również wzorową uczennicą z fantastyczną średnią ocen 5,91 klasy V Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół w Rzepinie.
Życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w nauce, sporcie oraz wszelkiej pomyślności!

Udostępnij