Nasza Dominika z nagrodą starosty! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Dominiko! Gratulujemy nagrody przyznanej przez starostę słubickiego! To w ramach lokalnego systemu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży szkół i placówek naszego powiatu. 


Przypomnijmy: Dominika Podhajecka jest zawodniczką Górzyckiego Klubu Tenisowego SMECZ w Górzycy. To czołowa tenisistka Polski, która regularnie od 2017 r. jest powoływana do kadry Polski SKRZATEK U 12. Jest dumą naszego powiatu, województwa oraz makroregionu (lubuskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie i wielkopolskie). Aktualnie jest (kolejny raz!) mistrzynią województwa do lat 12 w grze indywidualnej oraz mistrzynią w grze podwójnej (wcześniej również jako 11-latka ze starszym rocznikiem). 
W chwili obecnej jest najwyżej sklasyfikowaną tenisistką województwa lubuskiego na listach Polskiego Związku Tenisowego, biorąc pod uwagę wszystkie kategorie wiekowe oraz chłopców. 
To czterokrotna wicemistrzyni Polski Krasnalek z Puszczykowa i Piotrkowa Trybunalskiego. Zwyciężczyni wielu elitarnych turniejów na terenie całej Polski w kategorii „Tenis” 10, m. in. w Warszawie, Katowicach (KID’S CUP o Puchar Prezydenta Miasta Katowice, imprezę towarzyszącą turniejowi WTA BNB Paribas Katowice Open z udziałem Agnieszki Radwańskiej), Poznaniu, Puszczykowie, Chodzieży, Szczecinie i Zielonej Górze. 
Bezapelacyjna zwyciężczyni 7 Turnieju TALENTINO DOSE HALLEN CUP w Wusterhausen – Niemcy. 
Wicemistrzyni elitarnego turnieju ALGIDA CUP 2014 w Poznaniu, II miejsce w turnieju ,,Masters Regionalny’’ (CT Arena Poznań) z cyklu KIA CUP o Rakietę Karoliny Woźniackiej. II miejsce w plebiscycie Gazety Lubuskiej w województwie lubuskim w kategorii sportowców wyłonionych ze zwycięzców wszystkich powiatów (najmłodszy w historii tych plebiscytów laureat). 
Dominika wielokrotna zwyciężała różnorodne turnieje w powiecie słubickim. 
Dominika pomimo swoich obowiązków sportowych, częstych wyjazdów, zgrupowań jest również wzorową uczennicą z fantastyczną średnią ocen 5,91 klasy V Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół w Rzepinie.
Życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w nauce, sporcie oraz wszelkiej pomyślności!

Share