Słubiccy policjanci mają nowego komendanta - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

- Życzę, by odnalazł Pan w pełnieniu funkcji przełożonego tutejszych struktur satysfakcję i inspirację do dalszych wysiłków na rzecz ładu i porządku publicznego - pisał starosta Marcin Jabłoński w liście skierowanym do nowego komendanta powiatowego policji w Słubicach mł. insp. Jacka Gralaka. 


Starosta wręczył swój list w poniedziałek, podczas uroczystego wprowadzenia nowego komendanta w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. 
Uroczystej zbiórce przewodniczył zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. podinsp. Piotr Fabijański, według którego nowy szef słubickich policjantów to człowiek kompetentny i zaangażowany w służbę na rzecz bezpieczeństwa. 
Teraz kilka słów o nowym komendancie: mł. insp. Jacek Gralak pracuje w policji od 27 lat i przez cały ten czas związany był z pionem kryminalnym. W swej długoletniej służbie piastował także kierownicze stanowiska, m.in. w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. czy Komisariacie Policji I w Gorzowie Wlkp. Od 2006 do 2013 r. był ekspertem Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji. Przez ostatnie trzy lata pełnił służbę jako naczelnik Wydziału d/w. z Korupcją KWP w Gorzowie Wlkp.
I my również gratulujemy objęcia stanowiska i życzymy satysfakcji, spokoju oraz realizacji zawodowych planów w nowym miejscu pracy!

Fot. KPP Słubice

Udostępnij