Słubiccy policjanci mają nowego komendanta - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

- Życzę, by odnalazł Pan w pełnieniu funkcji przełożonego tutejszych struktur satysfakcję i inspirację do dalszych wysiłków na rzecz ładu i porządku publicznego - pisał starosta Marcin Jabłoński w liście skierowanym do nowego komendanta powiatowego policji w Słubicach mł. insp. Jacka Gralaka. 


Starosta wręczył swój list w poniedziałek, podczas uroczystego wprowadzenia nowego komendanta w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. 
Uroczystej zbiórce przewodniczył zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. podinsp. Piotr Fabijański, według którego nowy szef słubickich policjantów to człowiek kompetentny i zaangażowany w służbę na rzecz bezpieczeństwa. 
Teraz kilka słów o nowym komendancie: mł. insp. Jacek Gralak pracuje w policji od 27 lat i przez cały ten czas związany był z pionem kryminalnym. W swej długoletniej służbie piastował także kierownicze stanowiska, m.in. w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. czy Komisariacie Policji I w Gorzowie Wlkp. Od 2006 do 2013 r. był ekspertem Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji. Przez ostatnie trzy lata pełnił służbę jako naczelnik Wydziału d/w. z Korupcją KWP w Gorzowie Wlkp.
I my również gratulujemy objęcia stanowiska i życzymy satysfakcji, spokoju oraz realizacji zawodowych planów w nowym miejscu pracy!

Fot. KPP Słubice

Share