Kwietniowa sesja Rady Powiatu za nami - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

O tym, jak wygląda kwestia związana z ochroną zdrowia w naszym powiecie oraz w jakiej sytuacji znajduje się słubicki szpital, a także o jego planach na przyszłość, opowiadała podczas wczorajszej sesji Rady Powiatu prezes lecznicy Małgorzata Krasowska - Marczyk. 


Głos w sprawie słubickiego szpitala zabrał także burmistrz Słubic Tomasz Ciszewicz, który wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Mariuszem Olejniczakiem gościł na wczorajszej sesji. 
W jej dalszej części przedstawiono radnym dwa sprawozdania: z działalności w ubiegłym roku Zarządu Dróg Powiatowych oraz z realizacji programu współpracy powiatu słubickiego z organizacjami pozarządowymi i stowarzyszeniami. 
Podjęto uchwały: 
- w sprawie ustalenia kryteriów i trybu przyznawania nagród dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach prowadzonych przez powiat słubicki; 
- w sprawie rekomendacji dla oceny zasobów pomocy społecznej dla powiatu słubickiego za 2017 r.;
- w sprawie zmiany uchwały uchwały budżetowej powiatu słubickiego na 2018 r.;
- w sprawie zmian w uchwale w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Słubickiego na lata 2018 - 2026.

Udostępnij