Wielka Orkiestra po raz kolejny nie zawiodła naszych najmłodszych pacjentów! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Kiedy w lutym pisaliśmy o tzw. lokalizatorze naczyń krwionośnych, który dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy trafił do słubickiego szpitala, mieliśmy nadzieję, że to nie koniec. I nie pomyliliśmy się! Dzięki fundacji

WOŚP nasi najmłodsi pacjenci mają kolejne powody do radości.

Tuż po świętach na oddział pediatryczny trafiło osiem kolorowych i nowoczesnych łóżeczek wraz z materacami, szafkami i stojakami na kroplówkę. 
- Łóżeczka nie tylko mienią się kolorami, ale także, co najbardziej cieszy naszą załogę, mają funkcje ułatwiające pracę i są przyjazne przebywającym w szpitalu dzieciom - podkreślają w szpitalu. 
Nowy sprzęt znacznie poprawi komfort pobytu małych pacjentów oraz pracę personelu. Łóżeczka są dostosowane do przebywania w nich najmłodszych podopiecznych. Mali pacjenci będą dobrze zabezpieczeni przed wypadnięciem, gdyż łóżeczka posiadają wysoko ustawione ramy.
- Nowe łóżka i szafki przyłóżkowe zastąpiły mocno wysłużony sprzęt – nie kryje radości lek. spec. Anna Burcan-Skrzypczak, ordynator oddziału pediatrycznego. 
Cóż, po raz kolejny wypada podziękować Jurkowi Owsiakowi za dostrzeganie potrzeb słubickiego szpitala.

Fot. NZOZ Szpital im. Prof. Zbigniewa Religi w Słubicach Sp z o o

Udostępnij