Wielka Orkiestra po raz kolejny nie zawiodła naszych najmłodszych pacjentów! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Kiedy w lutym pisaliśmy o tzw. lokalizatorze naczyń krwionośnych, który dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy trafił do słubickiego szpitala, mieliśmy nadzieję, że to nie koniec. I nie pomyliliśmy się! Dzięki fundacji

WOŚP nasi najmłodsi pacjenci mają kolejne powody do radości.

Tuż po świętach na oddział pediatryczny trafiło osiem kolorowych i nowoczesnych łóżeczek wraz z materacami, szafkami i stojakami na kroplówkę. 
- Łóżeczka nie tylko mienią się kolorami, ale także, co najbardziej cieszy naszą załogę, mają funkcje ułatwiające pracę i są przyjazne przebywającym w szpitalu dzieciom - podkreślają w szpitalu. 
Nowy sprzęt znacznie poprawi komfort pobytu małych pacjentów oraz pracę personelu. Łóżeczka są dostosowane do przebywania w nich najmłodszych podopiecznych. Mali pacjenci będą dobrze zabezpieczeni przed wypadnięciem, gdyż łóżeczka posiadają wysoko ustawione ramy.
- Nowe łóżka i szafki przyłóżkowe zastąpiły mocno wysłużony sprzęt – nie kryje radości lek. spec. Anna Burcan-Skrzypczak, ordynator oddziału pediatrycznego. 
Cóż, po raz kolejny wypada podziękować Jurkowi Owsiakowi za dostrzeganie potrzeb słubickiego szpitala.

Fot. NZOZ Szpital im. Prof. Zbigniewa Religi w Słubicach Sp z o o

Share