Maluchy zachwyciły publiczność - Powiat Słubicki

Czerwcowy, pogodowy kaprys? Dla najmłodszych mieszkańców naszego powiatu to żadna przeszkoda -  już po raz piętnasty przy słubickim przedszkolu „Jarzębinka” stanęła scena, na której dzieci zaprezentowały swoje wokalne talenty. Uczestników kolejnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Rozśpiewana Jarzębinka” oceniało profesjonalne jury.

Wśród oklaskujących występy była także zastępczyni naczelnika Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych w starostwie Patrycja Harasimowicz, która przekazała małym artystom słodycze od starosty Leszka Bajona. Nie zabrakło przewodniczącego Rady Miejskiej w Słubicach Grzegorza Cholewczyńskiego i radnej Ewy Chusteckiej.

To był mistrzowsko przygotowany festiwal, a maluchy dosłownie zachwycały swoimi umiejętnościami. Dziękujemy za zaproszenie i zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć na naszym profilu na Facebooku.