Maluchy zachwyciły publiczność - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Czerwcowy, pogodowy kaprys? Dla najmłodszych mieszkańców naszego powiatu to żadna przeszkoda -  już po raz piętnasty przy słubickim przedszkolu „Jarzębinka” stanęła scena, na której dzieci zaprezentowały swoje wokalne talenty. Uczestników kolejnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Rozśpiewana Jarzębinka” oceniało profesjonalne jury.

Wśród oklaskujących występy była także zastępczyni naczelnika Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych w starostwie Patrycja Harasimowicz, która przekazała małym artystom słodycze od starosty Leszka Bajona. Nie zabrakło przewodniczącego Rady Miejskiej w Słubicach Grzegorza Cholewczyńskiego i radnej Ewy Chusteckiej.

To był mistrzowsko przygotowany festiwal, a maluchy dosłownie zachwycały swoimi umiejętnościami. Dziękujemy za zaproszenie i zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

Udostępnij