Wojewoda Marek Cebula z wizytą w powiecie słubickim - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Dzisiejszą wizytę w starostwie można śmiało określić mianem historycznej. Oto bowiem, po niemal dziewięciu latach, progi naszego urzędu przekroczył lubuski wojewoda.

- Nie ma ważniejszego słowa niż samorząd, gdyż wszyscy jesteśmy częścią jakiegoś. A ja, wojewoda wszystkich Lubuszan, pragnę rozmawiać z każdym, niezależnie od opcji politycznej i wspierać tych, którzy wspólnie chcą budować silne województwo lubuskie – deklarował radnym, tuż przed rozpoczęciem sesji Rady Powiatu, nowo mianowany wojewoda Marek Cebula.

– Bardzo się cieszymy, że powiat słubicki znalazł się na mapie województwa jako pierwszy odwiedzony oficjalnie przez wojewodę - mówił starosta Leszek Bajon, który, wraz z przewodniczącym Rady Powiatu Wiesławem Kołoszą, rozmawiał z Markiem Cebulą o przyszłej współpracy.

- Objęcie tak zaszczytnego stanowiska jest dowodem uznania dla Pańskiego doświadczenia, a także podejmowanych inicjatyw i osobistego zaangażowania w dotychczas wykonywaną pracę na rzecz mieszkańców województwa – pisał starosta w swoim liście do wojewody.

Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie!

Udostępnij