Wspaniały koncert oraz... Barbara Weiser-Lada z nagrodą starosty słubickiego „Człowiek w służbie powiatu”! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Doprawdy, trudno było o lepszy czas, miejsce oraz, ma się rozumieć, osobę – podczas wczorajszego koncertu z okazji 33-lecia chóru „Adoramus” jego założycielka i dyrygentka Barbara Weiser-Lada odebrała z rąk starosty Leszka Bajona nagrodę „Człowiek w służbie powiatu”. Musicie przyznać, że pani Barbara zasłużyła na nią jak mało kto – wszak od lat zaraża wszystkich, niezależnie od wieku, swoją pasją, a jej wkład w życie kulturowe powiatu słubickiego (i nie tylko) jest nie do przecenienia.

Starosta wręczył także listy gratulacyjne Katarzynie Penkali i Januszowi Kauczyńskiemu, członkom chóru, którzy od początku przyczyniali się do jego sukcesów i renomy. Raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

A sam koncert? Napisać, że był to prawdziwy majstersztyk, to jakby nic nie napisać. Chórzystki i chórzyści „Adoramusa” stanęli na wysokości zadania i doskonale poradzili sobie z nieśmiertelnymi hitami, takimi jak: "Niech żyje bal", "Nie płacz, Ewka", "Przeżyj to sam" czy „Tyle słońca w całym mieście”, zapraszając do wspólnej zabawy publiczność. A to wszystko przy udziale Orkiestry Symfoników Bydgoskich i młodych tancerzy ze Studia Tańca Bohema.

Patronat nad wydarzeniem objął starosta Leszek Bajon, również je dofinansowując.

Dziękujemy za ten rewelacyjny wieczór i wspaniałe doznania! 

Więcej zdjęć z wczorajszego koncertu znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Udostępnij