Wspaniały koncert oraz... Barbara Weiser-Lada z nagrodą starosty słubickiego „Człowiek w służbie powiatu”! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Doprawdy, trudno było o lepszy czas, miejsce oraz, ma się rozumieć, osobę – podczas wczorajszego koncertu z okazji 33-lecia chóru „Adoramus” jego założycielka i dyrygentka Barbara Weiser-Lada odebrała z rąk starosty Leszka Bajona nagrodę „Człowiek w służbie powiatu”. Musicie przyznać, że pani Barbara zasłużyła na nią jak mało kto – wszak od lat zaraża wszystkich, niezależnie od wieku, swoją pasją, a jej wkład w życie kulturowe powiatu słubickiego (i nie tylko) jest nie do przecenienia.

Starosta wręczył także listy gratulacyjne Katarzynie Penkali i Januszowi Kauczyńskiemu, członkom chóru, którzy od początku przyczyniali się do jego sukcesów i renomy. Raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

A sam koncert? Napisać, że był to prawdziwy majstersztyk, to jakby nic nie napisać. Chórzystki i chórzyści „Adoramusa” stanęli na wysokości zadania i doskonale poradzili sobie z nieśmiertelnymi hitami, takimi jak: "Niech żyje bal", "Nie płacz, Ewka", "Przeżyj to sam" czy „Tyle słońca w całym mieście”, zapraszając do wspólnej zabawy publiczność. A to wszystko przy udziale Orkiestry Symfoników Bydgoskich i młodych tancerzy ze Studia Tańca Bohema.

Patronat nad wydarzeniem objął starosta Leszek Bajon, również je dofinansowując.

Dziękujemy za ten rewelacyjny wieczór i wspaniałe doznania! 

Więcej zdjęć z wczorajszego koncertu znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Share