To był prawdziwie sportowy weekend! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W sobotę i niedzielę słubicki stadion zapełnił się najlepszymi młodymi lekkoatletami z całej Polski. Przybyli oni, by wziąć udział w Mistrzostwach Polski U16 - Małym Memoriale Janusza Kusocińskiego. Zmagania odbyły się w Słubicach już po raz piąty, a zorganizowano je pod egidą Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zawodnikom kibicowali m.in. starosta Leszek Bajon, burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak, nie zabrakło przewodniczącego Rady Powiatu Wiesława Kołoszy oraz jego zastępcy, a zarazem prezesa Lubusza Słubice Ryszarda Chusteckiego.

A skoro już przy Lubuszu jesteśmy, to trzeba podkreślić, że w memoriale wzięła udział silna, 12-osobowa ekipa ze słubickiego klubu. I nie bez sukcesów: srebrne medale w rzucie dyskiem wywalczyli Dawid Kujawa i Maja Walczak. Gratulujemy!

Udostępnij