To był prawdziwie sportowy weekend! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

W sobotę i niedzielę słubicki stadion zapełnił się najlepszymi młodymi lekkoatletami z całej Polski. Przybyli oni, by wziąć udział w Mistrzostwach Polski U16 - Małym Memoriale Janusza Kusocińskiego. Zmagania odbyły się w Słubicach już po raz piąty, a zorganizowano je pod egidą Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zawodnikom kibicowali m.in. starosta Leszek Bajon, burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak, nie zabrakło przewodniczącego Rady Powiatu Wiesława Kołoszy oraz jego zastępcy, a zarazem prezesa Lubusza Słubice Ryszarda Chusteckiego.

A skoro już przy Lubuszu jesteśmy, to trzeba podkreślić, że w memoriale wzięła udział silna, 12-osobowa ekipa ze słubickiego klubu. I nie bez sukcesów: srebrne medale w rzucie dyskiem wywalczyli Dawid Kujawa i Maja Walczak. Gratulujemy!

Share