Zaproszenie ministra obrony narodowej do udziału w projekcie "Trenuj z wojskiem - sam i w grupie" - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Przez 8 tygodni (od 9 września do 28 października), co sobota, wojskowi instruktorzy będą zapoznawać chętnych z podstawami: obsługi broni, zasad przetrwania, walki w bliskim kontakcie, pomocy medycznej, zachowania podczas alarmu i wielu innych.

Na 8-godzinne szkolenie można się zgłosić w każdej chwili i w dowolny sposób – wystarczy imię, nazwisko, wiek i kontakt. Grupy mogą zgłaszać ich liderzy i opiekunowie. Zaproszeni są wszyscy chętni w wieku od 15 do 65 lat z polskim (tylko) obywatelstwem. Zapewnione jest profesjonalne szkolenie, ubezpieczenie, wyżywienie, ale też świetna, sobotnia rozrywka i przygoda z Wojskiem Polskim.

 „Trenuj z wojskiem” to podstawowe, krótkie (8-godzinne), bezpłatne, profesjonalne przeszkolenie wojskowe. Prowadzone w jednostkach wojskowych przez wykwalifikowany personel wojskowy. To inicjatywa prospołeczna i proobronna.

„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie” jest już 4. edycją tego projektu. Do tej pory w szkoleniach wzięło udział prawie 20 tys. Polaków. Warto pokreślić, że ponad 98% uczestników wyraża zadowolenie z uczestnictwa w szkoleniu i wskazuje, że spełniło ich oczekiwania. A 99% zamierza polecić je swoim bliskim i znajomym.

 

Harmonogram „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”

 

07.10

  •  Wrocław – Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych
  •  Poznań/Biedrusko – 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej

Kontakt: tel. 725 158 497, 887 702 137, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

14.10

  • Wrocław – Akademia Wojsk Lądowych

Kontakt: tel. 261 658 185, e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

28.10

  • Leszno – 4 Pułk Przeciwlotniczy

Kontakt: tel. 261 671 312, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Udostępnij