Zaproszenie ministra obrony narodowej do udziału w projekcie "Trenuj z wojskiem - sam i w grupie" - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Przez 8 tygodni (od 9 września do 28 października), co sobota, wojskowi instruktorzy będą zapoznawać chętnych z podstawami: obsługi broni, zasad przetrwania, walki w bliskim kontakcie, pomocy medycznej, zachowania podczas alarmu i wielu innych.

Na 8-godzinne szkolenie można się zgłosić w każdej chwili i w dowolny sposób – wystarczy imię, nazwisko, wiek i kontakt. Grupy mogą zgłaszać ich liderzy i opiekunowie. Zaproszeni są wszyscy chętni w wieku od 15 do 65 lat z polskim (tylko) obywatelstwem. Zapewnione jest profesjonalne szkolenie, ubezpieczenie, wyżywienie, ale też świetna, sobotnia rozrywka i przygoda z Wojskiem Polskim.

 „Trenuj z wojskiem” to podstawowe, krótkie (8-godzinne), bezpłatne, profesjonalne przeszkolenie wojskowe. Prowadzone w jednostkach wojskowych przez wykwalifikowany personel wojskowy. To inicjatywa prospołeczna i proobronna.

„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie” jest już 4. edycją tego projektu. Do tej pory w szkoleniach wzięło udział prawie 20 tys. Polaków. Warto pokreślić, że ponad 98% uczestników wyraża zadowolenie z uczestnictwa w szkoleniu i wskazuje, że spełniło ich oczekiwania. A 99% zamierza polecić je swoim bliskim i znajomym.

 

Harmonogram „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”

 

07.10

  •  Wrocław – Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych
  •  Poznań/Biedrusko – 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej

Kontakt: tel. 725 158 497, 887 702 137, e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!, Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! 

 

14.10

  • Wrocław – Akademia Wojsk Lądowych

Kontakt: tel. 261 658 185, e mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! 

 

28.10

  • Leszno – 4 Pułk Przeciwlotniczy

Kontakt: tel. 261 671 312, e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! 

Udostępnij