Pary zarzuciły wędki o puchar starosty! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Niemal 60 wędkarzy z całego powiatu wzięło udział w Otwartym Sportowym Turnieju Wędkarskim o Puchar Starosty Słubickiego, zorganizowanym 15-16 lipca przez Gminne Koło PZW w Cybince, nieopodal mostu w Kłopocie. Zmagania przebiegały w parach, w kategorii „spławik-grunt".

W niedzielny poranek podsumowano zawody. Starosta Leszek Bajon reprezentowany był przez członka zarządu powiatu Sebastiana Łukaszewicza. A oto złota trójka (a raczej szóstka):

Bezkonkurencyjną parą okazali się: Jacek Musiałowski i Bogdan Szczudliński. Tuż za nimi uplasowali się: Przemysław Szeweliński i Dominik Palkij, zaś trzecie miejsce na podium wywalczyli: Grzegorz Błażejewski i Dawid Rygiel.

W imieniu starosty raz jeszcze gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Turniej dofinansowano ze środków powiatu słubickiego, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2023 roku.

Udostępnij