Pary zarzuciły wędki o puchar starosty! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Niemal 60 wędkarzy z całego powiatu wzięło udział w Otwartym Sportowym Turnieju Wędkarskim o Puchar Starosty Słubickiego, zorganizowanym 15-16 lipca przez Gminne Koło PZW w Cybince, nieopodal mostu w Kłopocie. Zmagania przebiegały w parach, w kategorii „spławik-grunt".

W niedzielny poranek podsumowano zawody. Starosta Leszek Bajon reprezentowany był przez członka zarządu powiatu Sebastiana Łukaszewicza. A oto złota trójka (a raczej szóstka):

Bezkonkurencyjną parą okazali się: Jacek Musiałowski i Bogdan Szczudliński. Tuż za nimi uplasowali się: Przemysław Szeweliński i Dominik Palkij, zaś trzecie miejsce na podium wywalczyli: Grzegorz Błażejewski i Dawid Rygiel.

W imieniu starosty raz jeszcze gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Turniej dofinansowano ze środków powiatu słubickiego, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2023 roku.

Udostępnij