Nareszcie! Słubicki szpital doczekał się nowoczesnego lądowiska dla śmigłowców medycznych - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Oficjalne przekazanie obiektu nastąpiło kilka dni temu. Był starosta Leszek Bajon, nie mogło zabraknąć prezesa szpitala Adama Koniuka i wiceprezes Magdaleny Wiadomskiej-Łażewskiej. Od tamtej pory na lądowisku "SŁUBICE", bo tak oficjalnie nazywa się obiekt, panuje spory ruch. I nic dziwnego: mogą tu "siadać" śmigłowce z całej Polski i nie tylko, w dodatku płyta jest przystosowana do przyjmowania ich przez całą dobę.

- Dzięki natychmiastowej reakcji lekarzy mój mąż wczoraj skorzystał z tego lądowiska, dzięki czemu uratowano mu życie i mógł dotrzeć do szpitala w bardzo szybkim czasie – pisze na profilu facebookowym szpitala Natalia Palmowska, żona jednego z pacjentów.

To tylko dowodzi tego, jak bardzo lądowisko było potrzebne. Zobaczcie jego zdjęcia, również z lotu ptaka, które są dostępne na naszym profilu na Facebooku.

Udostępnij