Nareszcie! Słubicki szpital doczekał się nowoczesnego lądowiska dla śmigłowców medycznych - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Oficjalne przekazanie obiektu nastąpiło kilka dni temu. Był starosta Leszek Bajon, nie mogło zabraknąć prezesa szpitala Adama Koniuka i wiceprezes Magdaleny Wiadomskiej-Łażewskiej. Od tamtej pory na lądowisku "SŁUBICE", bo tak oficjalnie nazywa się obiekt, panuje spory ruch. I nic dziwnego: mogą tu "siadać" śmigłowce z całej Polski i nie tylko, w dodatku płyta jest przystosowana do przyjmowania ich przez całą dobę.

- Dzięki natychmiastowej reakcji lekarzy mój mąż wczoraj skorzystał z tego lądowiska, dzięki czemu uratowano mu życie i mógł dotrzeć do szpitala w bardzo szybkim czasie – pisze na profilu facebookowym szpitala Natalia Palmowska, żona jednego z pacjentów.

To tylko dowodzi tego, jak bardzo lądowisko było potrzebne. Zobaczcie jego zdjęcia, również z lotu ptaka, które są dostępne na naszym profilu na Facebooku.

Share