Pasja w piecu wypalana - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Od maja zgłębiali tajniki ceramiki, a dziś można było podziwiać efekty ich pracy. I trzeba przyznać, że robiły wrażenie! W projekcie „Ceramiczna pasja”, zorganizowanym przez stowarzyszenie "Wsparcie", wzięli udział seniorzy z Dziennego Domu Senior+ w Słubicach, Zielonej Przystani w Cybince oraz Dziennego Domu Pobytu w Górzycy.

Dziś zaś nadszedł czas na podsumowanie. I to nie byle jakie! Były fantastyczne występy, potrawy z grilla i świetna zabawa, a to wszystko na terenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Górzycy.

- Dzielicie się z ludźmi tym, co najcenniejsze: swoim doświadczeniem. A dzięki podobnym warsztatom uczycie się kolejnych rzeczy, które również możecie przekazywać innym – mówił starosta Leszek Bajon. Nie zabrakło wójta Górzycy Roberta Stolarskiego. Dziękujemy za zaproszenie i piękne upominki! Więcej zdjęć z dzisiejszego podsumowania znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Projekt dofinansowano ze środków powiatu słubickiego, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2023 roku.

Udostępnij