Pasja w piecu wypalana - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Od maja zgłębiali tajniki ceramiki, a dziś można było podziwiać efekty ich pracy. I trzeba przyznać, że robiły wrażenie! W projekcie „Ceramiczna pasja”, zorganizowanym przez stowarzyszenie "Wsparcie", wzięli udział seniorzy z Dziennego Domu Senior+ w Słubicach, Zielonej Przystani w Cybince oraz Dziennego Domu Pobytu w Górzycy.

Dziś zaś nadszedł czas na podsumowanie. I to nie byle jakie! Były fantastyczne występy, potrawy z grilla i świetna zabawa, a to wszystko na terenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Górzycy.

- Dzielicie się z ludźmi tym, co najcenniejsze: swoim doświadczeniem. A dzięki podobnym warsztatom uczycie się kolejnych rzeczy, które również możecie przekazywać innym – mówił starosta Leszek Bajon. Nie zabrakło wójta Górzycy Roberta Stolarskiego. Dziękujemy za zaproszenie i piękne upominki! Więcej zdjęć z dzisiejszego podsumowania znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Projekt dofinansowano ze środków powiatu słubickiego, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2023 roku.

Share