Za nami piłkarski turniej o trofeum starosty - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

To były dopiero zmagania! Dziewięć amatorskich drużyn wzięło udział w niedzielnym Memoriale im. Mateusza Podlipskiego o Puchar Starosty Słubickiego.

Piłkarski turniej zorganizowano po raz drugi w Górzycy. Zwyciężyli gospodarze, drużyna "Parkowa Górzyca". Za nią uplasowali się zawodnicy z "Jenson Logistics Słubice", zaś trzecie miejsce na podium zdobyli piłkarze z "Walki Czarnów".

Najlepszym zawodnikiem okazał się Kamil Świderski z "Parkowej", najwięcej bramek obronił Tomasz Chojnacki z "Oldboys Słubice", zaś tytuł króla strzelców wywalczył Tomasz Dziabas z "Entuzjastów Górzyca". Gratulujemy!

Starostę Leszka Bajona reprezentowała powiatowa radna Monika Karasińska, która wraz z wójtem Górzycy Robertem Stolarskim wręczała puchary i medale.

Turniej dofinansowano ze środków powiatu słubickiego, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2023 roku.

Fot. Piłkarski laur (więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu na Facebooku).

Udostępnij