Za nami piłkarski turniej o trofeum starosty - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

To były dopiero zmagania! Dziewięć amatorskich drużyn wzięło udział w niedzielnym Memoriale im. Mateusza Podlipskiego o Puchar Starosty Słubickiego.

Piłkarski turniej zorganizowano po raz drugi w Górzycy. Zwyciężyli gospodarze, drużyna "Parkowa Górzyca". Za nią uplasowali się zawodnicy z "Jenson Logistics Słubice", zaś trzecie miejsce na podium zdobyli piłkarze z "Walki Czarnów".

Najlepszym zawodnikiem okazał się Kamil Świderski z "Parkowej", najwięcej bramek obronił Tomasz Chojnacki z "Oldboys Słubice", zaś tytuł króla strzelców wywalczył Tomasz Dziabas z "Entuzjastów Górzyca". Gratulujemy!

Starostę Leszka Bajona reprezentowała powiatowa radna Monika Karasińska, która wraz z wójtem Górzycy Robertem Stolarskim wręczała puchary i medale.

Turniej dofinansowano ze środków powiatu słubickiego, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2023 roku.

Fot. Piłkarski laur (więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu na Facebooku).

Udostępnij