Rzepińskie "Słoneczko" świeci już dziesięć lat! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wspomnienia, podziękowania, życzenia, a także wspaniały tort i oczywiście tańce - tak było podczas wtorkowej uroczystości z okazji jubileuszu dziesięciolecia Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych "Słoneczko".

- Gościliśmy przyjaciół, na których zawsze możemy liczyć - mówi Elżbieta Pych, szefowa stowarzyszenia, szefowa stowarzyszenia, laureatka nagrody starosty słubickiego "Człowiek w służbie powiatu". Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę, od której przygrywała niezawodna kapela "Kaziuki".

Powiat słubicki reprezentował naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych w starostwie Wojciech Skwarek, który odczytał list od starosty Leszka Bajona. - Pragnę wyrazić szczególne wyrazy uznania dla Pani stowarzyszenia za pracę i integrację środowisk osób, którym szczególnie należy się wsparcie i uwaga - pisał starosta, który otrzymał podziękowanie za "pomoc, życzliwość i zaangażowanie na rzecz osób z niepełnosprawnościami".

Z okazji pięknego jubileuszu wszystkim członkom "Słoneczka" raz jeszcze życzymy wszystkiego co najlepsze!

 

330993684 715900906737810 8320547300745125651 n

Udostępnij