Rzepińskie "Słoneczko" świeci już dziesięć lat! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Wspomnienia, podziękowania, życzenia, a także wspaniały tort i oczywiście tańce - tak było podczas wtorkowej uroczystości z okazji jubileuszu dziesięciolecia Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych "Słoneczko".

- Gościliśmy przyjaciół, na których zawsze możemy liczyć - mówi Elżbieta Pych, szefowa stowarzyszenia, szefowa stowarzyszenia, laureatka nagrody starosty słubickiego "Człowiek w służbie powiatu". Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę, od której przygrywała niezawodna kapela "Kaziuki".

Powiat słubicki reprezentował naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych w starostwie Wojciech Skwarek, który odczytał list od starosty Leszka Bajona. - Pragnę wyrazić szczególne wyrazy uznania dla Pani stowarzyszenia za pracę i integrację środowisk osób, którym szczególnie należy się wsparcie i uwaga - pisał starosta, który otrzymał podziękowanie za "pomoc, życzliwość i zaangażowanie na rzecz osób z niepełnosprawnościami".

Z okazji pięknego jubileuszu wszystkim członkom "Słoneczka" raz jeszcze życzymy wszystkiego co najlepsze!

 

330993684 715900906737810 8320547300745125651 n

Share