Nasi podopieczni przypominają: Wielkanoc już wkrótce! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Mimo, że pogoda za oknem ani trochę nie przypomina o tym, że wiosna i Wielkanoc zbliżają się wielkimi krokami, to na pewno pamiętają o tym członkowie naszych rodzin zastępczych oraz dzieci i młodzież z "Naszej Chaty"

w Cybince, którzy w piątek zakasali rękawy i wzięli się za wykonywanie świątecznych wianków, koszyków i innych ozdób wielkanocnych. Nie mogło obyć się bez świątecznego poczęstunku - królował wyśmienity żurek i jajka w różnej postaci.
Było to możliwe dzięki naszemu projektowi „Aktywna integracja realizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach"
To nie pierwsze spotkanie w ramach tego projektu - wszyscy pamiętamy pikniki z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, zabawę andrzejkową, spotkanie ze św. Mikołajem i wiele innych imprez oraz wyjazdów dla rodzin zastępczych z całego powiatu i mieszkańców "Naszej Chaty". Teraz przyszedł czas na wielkanocne warsztaty.
- Podczas tych spotkań mamy okazję porozmawiać z członkami rodzin zastępczych o ich sprawach i problemach. - podkreślał starosta Marcin Jabłoński, który uczestniczył w niemal wszystkich, realizowanych w ramach projektu, wydarzeniach.Towarzyszyli mu: wicestarosta Leopold Owsiak oraz członek zarządu powiatu Amelia Szołtun.
A nam pozostaje odliczanie ostatnich dni do Wielkanocy. Miejmy nadzieję, że będzie ona równie wiosenna i barwna, jak prace, które powstały podczas piątkowych warsztatów. Gratulujemy!

Więcej zdjęć z piątkowych warsztatów do obejrzenia na naszym profilu na Facebook'u.

Udostępnij