Nasi podopieczni przypominają: Wielkanoc już wkrótce! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Mimo, że pogoda za oknem ani trochę nie przypomina o tym, że wiosna i Wielkanoc zbliżają się wielkimi krokami, to na pewno pamiętają o tym członkowie naszych rodzin zastępczych oraz dzieci i młodzież z "Naszej Chaty"

w Cybince, którzy w piątek zakasali rękawy i wzięli się za wykonywanie świątecznych wianków, koszyków i innych ozdób wielkanocnych. Nie mogło obyć się bez świątecznego poczęstunku - królował wyśmienity żurek i jajka w różnej postaci.
Było to możliwe dzięki naszemu projektowi „Aktywna integracja realizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach"
To nie pierwsze spotkanie w ramach tego projektu - wszyscy pamiętamy pikniki z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, zabawę andrzejkową, spotkanie ze św. Mikołajem i wiele innych imprez oraz wyjazdów dla rodzin zastępczych z całego powiatu i mieszkańców "Naszej Chaty". Teraz przyszedł czas na wielkanocne warsztaty.
- Podczas tych spotkań mamy okazję porozmawiać z członkami rodzin zastępczych o ich sprawach i problemach. - podkreślał starosta Marcin Jabłoński, który uczestniczył w niemal wszystkich, realizowanych w ramach projektu, wydarzeniach.Towarzyszyli mu: wicestarosta Leopold Owsiak oraz członek zarządu powiatu Amelia Szołtun.
A nam pozostaje odliczanie ostatnich dni do Wielkanocy. Miejmy nadzieję, że będzie ona równie wiosenna i barwna, jak prace, które powstały podczas piątkowych warsztatów. Gratulujemy!

Więcej zdjęć z piątkowych warsztatów do obejrzenia na naszym profilu na Facebook'u.

Share