W słubickiej bibliotece czuć już świąteczną atmosferę - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wielkanoc nadchodzi wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że świąteczna atmosfera zapanowała już w słubickiej bibliotece, w której można zwiedzać wystawę pod nazwą „Koronkowa Wielkanoc” 
Autorami eksponowanych prac są

artystki z terenu powiatu słubickiego: Irena Rocha z Sułowa, Kazimiera Staniak z Drzecina oraz Danuta Golubska, Ewa Chrustowska i Stanisława Rosiak ze Słubic. Wśród pięknie i misternie wykonanych prac można zobaczyć m.in. koronkowe serwety i bieżniki, jajka ozdobione techniką decoupage i kolorowymi cekinami, stroiki oraz elementy dekoracyjne (zdjęcia z wystawy znajdziecie na naszym profilu na Facebook'u).
Jak zapewniają organizatorzy, wystawa z pewnością zainspiruje wiele osób do wykonania świątecznej dekoracji w swoich domach.
A w najbliższą środę i czwartek (21 i 22 marca) w bibliotece odbędą się warsztaty wielkanocne dla mieszkańców naszego powiatu. Warto się zapisać! Szczegóły na plakacie:

Udostępnij