W słubickiej bibliotece czuć już świąteczną atmosferę - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Wielkanoc nadchodzi wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że świąteczna atmosfera zapanowała już w słubickiej bibliotece, w której można zwiedzać wystawę pod nazwą „Koronkowa Wielkanoc” 
Autorami eksponowanych prac są

artystki z terenu powiatu słubickiego: Irena Rocha z Sułowa, Kazimiera Staniak z Drzecina oraz Danuta Golubska, Ewa Chrustowska i Stanisława Rosiak ze Słubic. Wśród pięknie i misternie wykonanych prac można zobaczyć m.in. koronkowe serwety i bieżniki, jajka ozdobione techniką decoupage i kolorowymi cekinami, stroiki oraz elementy dekoracyjne (zdjęcia z wystawy znajdziecie na naszym profilu na Facebook'u).
Jak zapewniają organizatorzy, wystawa z pewnością zainspiruje wiele osób do wykonania świątecznej dekoracji w swoich domach.
A w najbliższą środę i czwartek (21 i 22 marca) w bibliotece odbędą się warsztaty wielkanocne dla mieszkańców naszego powiatu. Warto się zapisać! Szczegóły na plakacie:

Share