"Transgraniczne wędkowanie w Powiecie Słubickim. Integracja, Ekologia, Sport i Edukacja". - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Powiat Słubicki, Starostwo Powiatowe w Słubicach zrealizował w okresie od 1 czerwca do 31 paĹşdziernika 2012 r.  projekt pn. "Transgraniczne wędkowanie w Powiecie Słubickim. Integracja, Ekologia, Sport i Edukacja".

Partnerem projektu był Landesanglerverband Brandenburg e.V. (Krajowy Związek Wędkarski Brandenburgii- stowarzyszenie zarejestronwane) a współorganizatorem Koło PZW nr 2 w Słubicach.

Projekt, którego celem było rozpowszechnienie sportu wędkarskiego wśród mieszkańców pogranicza polsko - niemieckiego oraz zintegrowanie środowiska wędkarskiego z Polski i z Niemiec, skierowany było zarówno do osób ze środowiska wędkarskiego działających na pograniczu polsko-niemieckim oraz do amatorów wędkarstwa, którzy chcieli rozpocząć swoją przygodę z wędkowaniem    i wspólnie spędzić czas na łonie natury.

W ramach projektu zorganizowano następujące zawodów wędkarskie:

- 1.07.2012 r. - zawody spinningowej ,

- 15.07.2012 r. -  spławikowe zawody wędkarskie,

- 26.08.2012 r. -  zawody wędkarskie dla rodzin oraz grup koleżeńskich

                           (zawody będą mieć charakter pikniku rodzinnego)

- 08.09.2012 r. -  zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży

- 16.09.2012 r. - zawody spławikowo-gruntowe

projekt został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) - Brandenburgia 2007 - 2013, Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu "Pro Europa Viadrina" oraz budżetu państwa.  

Całkowita wartość projektu: 10 547,05 euro

Wysokość wsparcia z EFRR: 8 964,99 euro

Wkład własny powiatu: 1 582,06 euro

Dofinansowanie z budżetu państwa: 1 054,71 euro

Udostępnij